Донизу
Admin
Admin
Admin
Сообщения : 341
Дата регистрации : 13.06.2018
https://zpschool61.ukraine7.com

Тиждень фізкультури та спорту Empty Тиждень фізкультури та спорту

01.10.19 10:50
З 17 по 21 вересня 2019 року  в нашій школі проводився Тиждень фізичної культури та спорту.
Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій діти  ознайомилися із планом проведення Тижня  спорту  і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя. План проведення, складений учителем фізичного виховання Колесніковою Наталією Володимирівною, та представниками шкільного самоврядування, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.


Класними керівниками  були проведені класні години за темами: «Мій друг – фізична культура» - для учнів 1-4 класів, «Шкідливі звички та їх згубний вплив на організм людини» - для учнів 5-9 класів, «Здоровий спосіб життя» - для учнів 10-11 класів.
Для школярів 3-4 класів проведені естафети «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань для молодших школярів завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів.
Виставка стіннівок, малюнків до Дня фізичної культури та спорту.
 Усі мали можливість спостерігати креативний, творчий підхід наших учнів до означеної теми. Вітаємо переможців, ними стали:
І місце –10-А клас;
ІІ місце – 9-А клас;
ІІІ місце – Кугаєнко Валерія, учениця 7 класу.
На заключну лінійку до школи завітали вихованці осередку Дитячо-юнацької спортивної школи "Спас" .

Тиждень фізкультури та спорту 1 Тиждень фізкультури та спорту 2 Тиждень фізкультури та спорту 3 Тиждень фізкультури та спорту 4 Тиждень фізкультури та спорту 5 Тиждень фізкультури та спорту 6
На початок
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі