Донизу
Admin
Admin
Admin
Сообщения : 341
Дата регистрации : 13.06.2018
https://zpschool61.ukraine7.com

Зарахування дітей до перших класів Empty Зарахування дітей до перших класів

01.06.20 10:49
ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №61 інформує про початок приймання заяв батьків для зарахування дітей до перших класів.

Приймання заяв батьків для зарахування дітей до перших класів триватиме з 02.06.2020р. по 10.08.2020р. за попереднім записом☎(061)286-25-64 з 9.00 до 16.00 або ☎098-772-39-51 та (Viber) 098-772-39-51 для підготовки графіку організованого прийому громадян.

ЗОШ №61 – це Школа-родина.👩👩 Позитивна😄, творча атмосфера надихає постійно навчатися та розвиватися. Затишні класні кімнати обладнанні сучасними засобами навчання, оздоблені яскравим ілюстративним розвиваючим дидактичним матеріалом. Але все це не важливо без креативних, наполегливих, невгамовних вчителів 👩🏫. Однією з таких є класовод 1 класу Раковська Антоніна Сергіївна, спеціаліст, магістр української філології👩🎓. Антоніна Сергіївна ефективно організовує не лише процес навчання, але й дозвілля дітей. 🎤🎬🎨 Школа-родина - це девіз кожного з нас, аби учням було комфортно та затишно.💖💝

З НАМИ НАВЧАТИСЬ ЦІКАВО І ЛЕГКО!

📝Заяви у закладі освіти прийматимуться виключно у батьків, без присутності дітей.
Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:
📍копія свідоцтва про народження дитини;
📍 або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (далі – медична довідка);
📍інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

📍У разі відсутності оформленої медичної довідки подаються вищезазначені документи, а медична довідка після її отримання в закладах охорони здоров’я в термін до 10.08.2020р.
📍Звертаємо Вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.

З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце.
Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів.

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!!!

На початок
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі