Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Сообщения : 401
Дата регистрации : 13.06.2018
https://zpschool61.ukraine7.com

Перший дзвоник (01 вересня 2020) Empty Перший дзвоник (01 вересня 2020)

25.08.20 16:01
1. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
2. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
3. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
4. При вході в школу або в клас обробляти руки антисептиком.
5. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках. 1-4 класи  пересуваються по школі  без використання маски або респіратора. 5-9, 11 класам на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни.
6. Вчителям та персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг.
7. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника у якого урок.
 8. Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитю чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!
9. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
10. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу, іноземної мови та інформатики.
11. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.
12. Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху. По всій школі ходити не дозволяється.
13. Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу відведено окремий час.
14. У разі підтвердження випадку коронаврусної хвороби в когось із учнів, весь клас повинен буде піти на самоізоляцію (14 днів)
 
 
Адміністрація школи





Повернутися до початку
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі