Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Сообщения : 421
Дата регистрации : 13.06.2018
https://zpschool61.ukraine7.com

Тиждень початкових класів Empty Тиждень початкових класів

06.09.18 10:20



Захоплюючий світ початкової школи


Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61 багата своїми традиціями, які з честю підтримують як педагогічний колектив, так і учні школи. Традиційно у жовтні в нашій школі пройшов тиждень початкових класів. Тиждень був насичений різноманітними заходами і відкритими уроками, які дуже захопили маленьких школярів та на довго запам’яталися.

Тиждень розпочався виставкою-конИзображение 046курсом малюнків: «Осінні барви», у якому взяли участь учні 1-4 класів. Всі
роботи дітей були неперевершені, але найяскравішими - малюнки Омельяненко Г. (1-А), Штепи К. (2-А), Скиби В. (3-А), Полякова Д. (4-А) – І місце; Савеленка М. (1-А), Степанюка М. (2-А), Кардаш В. (3-А), Комарової А. (3-А), Чимахідзе Г. (4-А) – ІІ місце; Ткаченко Є. (1-А), Кулік Є. (2-А), Яструба О. (3-А), Кікош А. (3-А), Оскаленко Т. (4-А) – ІІІ місце.

Учні, які люблять виготовляти своїми руками вироби декоративно-ужиткового мистецтва, мали зИзображение 049могу проявити свої творчі здібності у конкурсі поробок: «Дари осені». Вироби дітей із природного матеріалу та вторинної  сировини були неймовірними. Діти вклали у свої творіння не лише кропітку працю, а й бурхливу фантазію та креативність.
І місце посіли роботи Луценко Д. (1-А), Штепи К. (2-А), Скиби В. (3-А) та Чимахідзе Г. (4-А); ІІ місце зайняли Плетенець Є. (1-А), Панін М. (2-А), Ткаченко Т. (3-А), Шурдук Т. (3-А), Власенко А. (4-А); на ІІІ місці – Поляков В. (1-А), Панін М. (2-А), Романяк Я. (3-А), Глущенко А. (3-А), Волков І (4-А).

Для тих школярів, улюбленою справою яких є створення квіткових композицій, була можИзображение 042ливість представити свої роботи на розсуд глядачів у конкурсі осінніх композицій. Вразили своєю красою та ідеєю композиції Льовіної А. (1-А), Ключко К. (2-А), Кардаш В. (3-А), Тіткової М. (4-А), Колеснікової В. (4-А) – І місце; Полякова В. ( 1-А), Федотової К. (2-А), Кугаєнко В. (3-А), Романяка Я. (3-А), Бутенка Я. (3-А), Власенко А. (4-А) – ІІ місце; Плетенець Є. (1-А),
Притуляк В. (2-А), Тіткової В. (3-А), Акопян Р. (3-А), Волкова І. (4-А), Полякова Д. (4-А) – ІІІ місце.

Традиційним став конкурс читачів.. Учасники конкурсу читачів «Чарівниця осінь» ретельно підготувалися до нього. Тематика віршів була про осінь. Діти декламували вірші, як справжні артисти.  Всі учасники чудово виступили, а переможцями стали: Єрємєєва Д. (1-А), Притуляк В. (2-А), Кугаєнко В. (3-А), Оскаленко Т. (4-А) – І місце; Терещенко К. (1-А), Тарасова Є. (2-А), Кардаш В. (3-А), Островська Ю. (4-А) – ІІ місце; Польовий Д. (1-А), Федотова К. (2-А), Комарова А. (3-А), Ковальченко В. (4-А) – ІІІ місце; Колеснікова В. (4-А) – ІV місце.

Але не тільки учні активно і плідно попрацювали під час тижня початкових класів, добре потрудилися і вчителі! Так вчителями початкових класів було майстерно підготовлено низку цікавих уроків та виховних заходів.

Так під час відкритого нетрадиційного уроку з математики в 2-А класі на тему: «Вправи і задачі наИзображение 017
засвоєння таблиць додавання і віднімання. Задачі на дві дії» з використанням ІКТ та сучасних ТНЗ (вчитель Леженкіна О.В.) маленькі математики кораблем подорожували  царством математики, зупиняючись у портах для вирішення мате
матичних задач та розв’язування прикладів. На початку подорожі діти вибрали капітана корабля, і перш ніж відправитися у подорож, учням довелося пройти числовий лабіринт, вихід із якого був можливий лише, якщо учні вірно порахують. У порту «Кмітливих»  на учнів чекала задача-вірш, з якою діти з легкістю впоралися.  У порту «Умілих» школярі вчилися каліграфічно писати цифри, а також розгадали цікаві ребуси: 100лиця, 7я, 40а та склали вислів: «Математика – цариця наук».  У порту «Задача» маленькі "піфагори" розв’язали задачу аж на три дії! У порту «Точних обчислень» учні, працюючи у парах, розв’язували приклади на швидкість. А у бухті «Геометричній» школярі попрацювали із геометричною задачею. Для вдалого закінчення подорожі учням довелося ще розшифрувати радіограму, яка прийшла на корабель. З цим випробуванням другокласники впоралися! У кінці подорожі найактивніші й спритніші учні отримали призи – закладки з таблицею множення.

На відкритому уроці з української мови в 3–А класі на тему: «Слова з прямим і переносним значенням учні під керівництвом вчителя Бойко О.О. спостерігали за значенням слів» з використанням ІКТ та сучасних ТНЗ. Учні разом з дівчинкою-осінню Галинкою мандрували стежками української мови, відгадуючи загадки, читаючи вірші, виконуючи вправи. Галинка нагадала школярам правила написання великої літери та правила з’єднання букв на письмі. Потім діти попрацювали із кросвордом і утворили слово «лексика». Галинка пояснила учням, що таке «лексика», «лексикологія» та «тлумачний словник». А ще діти познайомилися із словами із основним та переносним значенням і дізналися, що золотими можуть бути не лише речі, а ще й серце, руки, осінь… Добре попрацювали на уроці розумники та розумнички 3-А класу.

Відкритий урок з літературного читання з використанням ІКТ та сучасних ТНЗ в 4–А класі на тему: «Гнів Перуна. За Сергієм Плачиндою» (вчитель Міщенко Г.В.), запам’ятався учням слов’янським міфом «Гнів Перуна», із якого вони дізналися як на землі з’явилися ластівки, і що колись ластівки були людьми. Школярі захоплено читали міф і обговорювали події у ньому. Також діти вели бесіду з вчителем про історію виникнення міфів та їх види, дізналися, що міфи бувають: єгипетські, грецькі, слов’янські та китайські. Учні відповідали на запитання вчителя, виконали словникову роботу із новими словами, працювали із тестами та робили взаємоперевірку результатів. Діти дуже серйозно поставилися до теми уроку, тому працювали активно, старалися і уважно слухали вчителя.

А відкрита виховна година у групі продовженого дня «Подорож країною математики» (вихователь Турко Т.І.) захопила учнів цікавою подорожжю на потязі країною математики. На зупинці «Задачній» діти усно розв’зували цікаві віршовані задачі. На зупинці «Міркувальній» – справилися із задачами на логіку. На зупинці «Геометричній» успішно виконали геометричні задачі, а на зупинці «Шифрувальник» працювали у групах з прикладами-шифрами, виконавши які отримали прислів’я: «Знання для людини, як сонце для життя». Діти із великим задоволенням працювали, бо граючись і навчатися легко.

Закінчився тиждень почWtjqBOoJzEk (1)аткових класів феєрично. Найменші школярики початкової школи, учні 1-А класу, разом із "класною мамою" Гаргесян Л.І., за підтримки батьків та учнів 5 класу підготували і провели свято «Посвята в першокласники». Маленькі школярі дуже виразно декламували вірші про школу, завзято співали пісні про шкільні роки, майстерно розіграли гумо
ристичні сценки із шкільного життя. Діти з великою активністю брали участь у грі на уважність «Збери портфель». Першачки із захопленням відгадували загадки-добавлянки. Дуже сподобалася малечі рухлива гра «Велетні та малюки» і фізкультхвилинка «Буратіно». А присутнім дуже сподобалась пісня у виконанні першокласників «Ми - першокласники, ми – однокласники». А ще діти дали клятву учня початкової школи, у якій пообіцяли батькам і гостям, що будуть у школі добре вчитися,  не лінитися, книги й зошити любити, домашні завдання виконувати і поводитись відмінно. Наприкінці свята Лариса Іванівна привітала першачків зі святом, побажала бути гідними звання школяра, гарних оцінок і щасливої дороги у світ знань!

Швидко промайнув тиждень початкових класів, бо був змістовний і дуже цікавий. Вчителі початкових класів на шкільному методичному об’єднанні розробили план проведення тижня так, щоб кожний клас взяв участь, учням було цікаво, а жодна дитина не була осторонь.

Заступник директора з НВР Белименко Ю.А.

Повернутися до початку
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі