Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Сообщения : 401
Дата регистрации : 13.06.2018
https://zpschool61.ukraine7.com

2018.02.01) Сторінка Директора Empty 2018.02.01) Сторінка Директора

06.09.18 11:23
Доброї всім п’ятниці! Пройшов ще один тиждень. Для любителів порахувати хочу сказати, це 300 уроків. Сподіваюсь, що ці уроки пройшли для вас не дарма. Навпаки, я впевнений, що ви дізналися багато нового і цікавого, отримали багато гарних оцінок і змогли порадувати і себе, і своїх батьків. А я хотів би сьогодні поговорити про науково-технічний прогрес та вимоги, які він ставить до нас.

2018.02.01) Сторінка Директора 1
Ось так виглядав перший мобільній телефон. Він був зроблений в 1973 році, вмів тільки «дзвонити», тобто дозволяв розмовляти, не передбачав ніяких SMS повідомлень, ніякого viber, ніяких чатів та соцмереж. Щоб він працював, його треба було заряджати більше 10 годин, а працював він лише півтори години в режимі мовлення. Кому цікаво, той може більш детально ознайомитися з цим дивом техніки за посиланням: https://gazeta.ua/articles/history/_pershij-mobilnij-telefon-ne-mav-displeya-i-zaryadzhavsya-protyagom-10-god/522060. Хоча в словосполученні «диво техніки» нема ніякої іронії. Сорок п’ять років тому це був справжній прорив в засобах комунікації. Ще хочу зауважити досить банальну, але дуже справедливу річ: сучасний мобільний телефон набагато «розумніший» і «спритніший», ніж комп’ютери, завдяки яким запускалися перші космічні кораблі. Події, що показуються в фільмах «Матриця» або «Термінатор», сьогодні вже не сприймаються як неймовірна фантастика.


До чого я все це кажу? Прогрес сьогодні розвивається з неймовірною швидкістю. Темпи розвитку нині можна порівняти із геометричною прогресією (уроки алгебри, 9 клас). Але для того, щоб бути актуальним на ринку праці зараз, не достатньо мати диплом ВНЗ, мало володіти якоюсь професією. Треба бути компетентним в якійсь галузі. Треба володіти термінологією, знати тенденції розвитку галузі. Жоден предмет, що вивчається в школі, не може гарантувати актуальність випускника на ринку праці. Але парадокс в тому, що сукупність знань з різних предметів роблять людину насправді компетентною. Головна цінність фахівця не в тому, щоб нажати кнопку «старт» на пульті управління або комп’ютері, головне - створити технічне завдання, описати результат, якого треба досягти. А цей результат вже сьогодні знаходиться на межі різних наук.

Я хочу звернутися до наших випускників. Шановні, за якихось півроку ви закінчите школу. Але задумайтесь: чи вважаєте ви себе готовими до дорослого життя, чи компетентна ви особистість? У цьому вам допоможуть кілька запитань.

- Я вважаю себе досить компетентним, щоб бути свідомим громадянином і справжнім патріотом не тільки на словах;

- Я вважаю, що компетентність в галузі інформатики необхідна в подальшому для опанування будь-якої професії. Я відповідаю цим вимогам.

- Знання іноземної мови сьогодні не досягнення, а запорука успішного працевлаштування.

- Бути компетентним в історії своєї батьківщини - ознака культурної людини.

- Я знаю, які компетенції мені потрібно розвивати, і  я над цим працюю.

Мені буде дуже цікаво дізнатися ваші думки, якщо ви поділитесь ними у коментарях. Чекаю на ваші відповіді.

Ну і звичайно, наприкінці тижня я не можу не привітати іменинників:

   
     
     
   
2
Примак Федір,
4-А клас: 02.02
3
Сіроштан Іван,
5-А клас: 28.01

   
     
     
     
   
4
Сороківський Роман,
2-А клас: 29.01
5
Онопрієнко Ксенія,
1-А клас: 31.01
6
Лебедєв Олександр,
10-А клас: 29.01
А крім того, вітаємо учнів, що проявили свою компетентність в галузі мови та мовлення. Вітаємо призерів (ІІІ місце) районного конкурсу «Заговори, щоб я тебе побачив»:


   
     
     
     
   
7
Тарасову Євгенію
4-А клас
8
Шинкарьова Данила,
10-А клас
9
Також вітаємо їх керівника,
вчителя російської мови,
Федорову Ольгу Макарівну.
Комаринську Анастасію (11-А кл.).



Отже, бажаю вам гарних вихідних.
 
Ваш директор С.Ю. Романчук
Повернутися до початку
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі