Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Сообщения : 401
Дата регистрации : 13.06.2018
https://zpschool61.ukraine7.com

2018.01.26) Сторінка Директора Empty 2018.01.26) Сторінка Директора

06.09.18 11:13
Доброї всім п’ятниці! Пройшов ще один тиждень. Для любителів порахувати хочу сказати: це 300 уроків. Сподіваюсь, що ці уроки пройшли для вас не дарма. Навпаки, я впевнений, що ви дізналися багато нового і цікавого, отримали багато гарних оцінок і змогли порадувати і себе, і своїх батьків.

2018.01.26) Сторінка Директора 1
Що цікавого відбулось за цей тиждень в нашому житті? Перш за все, ми урочисто відзначили День Соборності України. Це не просто урочистий день, на мій погляд, це одна з головних подій в історії нашої держави. Адже саме 22 січня 1919 року було задекларовано єдність нашого народу. МИ -  ЄДИНА УКРАЇНА. Зі своїми культурними традиціями, діалектами, але з єдиним духом, єдиною душею, єдиним прагненням до волі. Ця видатна подія була відзначена в нашій школі урочистою лінійкою. Але їй передувала дуже цікава та кропітка робота. На мій погляд, дуже символічною вийшла контурна карта, де замість меж між містами та областями були відображені національні кольори і орнаменти, притаманні мешканцям цих країв. Дуже цікава творча робота учнів познайомила нас з самобутнім, неповторним культурним шаром, історією та традиціями різних частин нашої країни. Особисто мені дуже сподобалась робота   4 класу, та хочеться подякувати учням, які взяли участь в підготовці урочистого заходу: Сафронову Івану, Лук’янченко Юлії, Паскевич Олені з  8 класу, Акопян Риті, Кугаєнко Валерії, Васько Вікторії з 5 класу, та їх педагогам: Самородовій Катерині Василівні та Рожковій Інні Вікторівні.



 
   
     
     
   
 

         2
     

Але крім такого значущого свята були свята, що стосуються тільки нас та наших близьких, наших друзів. Я маю на увазі Дні народження. Щиро хочу привітати нашу бібліотекарку Примак Інгу Вікторівну з її Днем народження та побажати їй всього найкращого, успіхів та натхнення!

     
Свої Дні народження цього тижня відзначали учні:


 
   
     
     
     
   
3
Арсен Ксенія,
1-А клас 24.01
4
Льовіна Анна,
3-А клас 26.01
5
Полєшко Роман,
3-А клас 24.01

 
   
     
     
   
 
6
Сафронов Іван,
8-А клас: 23.01
7
Бурий Ігор,
11-А клас: 24.01
Дорогі хлопці та дівчата! Ми, вчителі, щиро вітаємо вас з вашими святами. Ростіть щасливими, здоровими та успішними. Бо я впевнений, що саме від нашої успішності залежить і наше почуття власної гідності.

До речі, не можу не порадіти  за успіхи в навчанні Манібаєва Олександра (інформатика), Іляскіної Сюзани (математика), Гуліна Данила (історія). Ви молодці, бо головне, що ви можете і повинні робити - це навчатися. Дуже важливо, що ваші досягнення примножуються. Саме цих результатів чекають від вас і ваші батьки, і ми, ваші вчителі.

Отже, я вам бажаю гарних вихідних.

Ваш директор С.Ю. Романчук.
Повернутися до початку
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі