Перейти донизу
Admin
Admin
Admin
Сообщения : 401
Дата регистрации : 13.06.2018
https://zpschool61.ukraine7.com

2018.01.31) Сторінка Директора Empty 2018.01.31) Сторінка Директора

06.09.18 11:22
Колись граф Анрі де Сен-Симон кожного ранку, прокидаючись, чув слова свого слуги: «Вставайте, графе, вас чекають великі події!». Я впевнений: якщо ти сам чекаєш від себе подвигів, вони обов’язково стануться. Питання постає в іншому: а що нині є подвигом? Який вчинок  особисто я можу зробити і чи буде саме він подвигом. Я вважаю що будь-який видатний вчинок, перш за все, повинен бути спрямований на оточуючих тебе людей. Це може бути хто завгодно: батьки, друзі, колеги по роботі або  абсолютно не знайомі люди. По – друге, подвиг, зазвичай, потребує  незвичайних зусиль, сміливості, адже тільки тоді, коли ти зможеш переступити через власне «не можу», подвиг стане можливим. Ну і звичайно, до подвигу потрібно бути готовим, але він не може бути запланованим. Бо це вже не подвиг, а розрахунок.

Сьогодні, 29 січня, ми відзначаємо видатну дату. Ми вшановуємо пам’ять молодих хлопців, героїв, що загинули 100 років тому під селищем Крути.  Вони загинули, але здійснили подвиг, захищаючи свободу і незалежність України. Я зараз не буду вдаватися в подробиці тих подій, про це ви же розмовляли і будете ще обговорювати ці події на уроках історії та виховних годинах. Але головне, що ми завжди повинні пам'ятати,: це був подвиг заради Батьківщини.

Сьогодні багато говориться про події в зоні АТО. Майже кожного дня там здійснюються подвиги. Навіки в серцях українців збережеться пам’ять про  подвиг героїв Небесної Сотні.

Я не закликаю нікого зараз все кинути і йти шукати пригод, вони нас самі знайдуть, але я впевнений, що на нас чекають великі події і ми повинні бути готовими їх здійснити.
Повернутися до початку
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі